E. Kulda asistē uzvaras vārtos Čehijā, Razgala klubam 12. panākums pēc kārtas

Latvijas uzbrucējs Edgars Kulda šovakar atzīmējās ar rezultatīvu sniegumu Čehijas pēc spēka otrajā līgā (Chance Liga).

Kuldas pārstāvētā Prāgas “Slavia”, spēlējot viesos, papildlaikā ar 3:2 (1:1, 0:0, 1:1, 1:0) uzveica “HC Frydek-Mistek”.

Latvijas hokejists 62. minūtē asistēja “Slavia” uzvaras vārtos.

Kulda 20 minūtēs un 23 sekundēs reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja deviņos no 23 (39%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs “Slavia” kreklā 24 spēlēs guvis četrus vārtus un 11 reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

12. panākumu pēc kārtas svinēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011”, kas viesos ar 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) apspēlēja HC “Sokolov”.

Razgals uz ledus pavadīja 15 minūtes un 47 sekundes, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarot savā vienīgajā iemetienā un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon 22 mačos izcēlies ar astoņiem precīziem metieniem un deviņām piespēlēm.

Patrika Ozola pārstāvētā Jihlavas “Dukla” mājās ar 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) atzina Prerovas “Zubr” pārākumu.

Ozols 18 minūtēs un sešās sekundēs atzīmējās ar neitrālu lietderību.

Aizsargs 22 mačos guvis vienus vārtus un izdarījis sešas rezultatīvas piespēles.

Savukārt Daniela Bērziņa pārstāvētā “VHK Vsetin”, spēlējot izbraukumā, papildlaikā ar 4:3 (0:1, 1:2, 2:0, 1:0) pārspēja Znojmo “Orli”.

Bērziņš savainojuma dēļ netika pieteikts spēlei.

Uzbrucējs 16 mačos atzīmējies ar trīs vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokej.cz