Dzierkals: Šellefteo jūtos kā mājās

Latvijas uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals dalījās domās pēc līguma pagarināšanas ar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) komandu Šellefteo “AIK”.

Vakardien vēstījām, ka Dzierkals parakstīja jaunu līgumu ar “AIK” uz vienu sezonu.

“Jāsaka, ka tas ir nedaudz smieklīgi, kā dažkārt pasaulē viss darbojas. Esmu sajūsmā par iespēju palikt Šellefteo komandā vēl vienu sezonu. Fanu atbalsts tur ir pārsteidzošs, un es nevaru sagaidīt, kad atgriezīšos pilsētā un atkal kāpšu uz ledus kopā ar puišiem.

Šellefteo jūtos kā mājās. Es domāju, ka mums vēl ir daudz, ko sasniegt kā komandai. Mums ir patiešām laba komanda un fantastisks atbalsts no tribīnēm. Tur viss ir augstākajā līmenī. Man patīk, kādu hokeju mēs spēlējam Šellefteo, tāpēc esmu priecīgs būt par tās daļu,”saka Dzierkals.

Atgādinām, ka Šellefteo “AIK” izcīnīja Zviedrijas čempiontitulu. Dzierkals kļuva par pirmo vēsturē latvieti, kurš izcīnīja SHL titulu.

“Es vēlos paņemt līdzi visus maģiskos pārdzīvojumus un fantastisko sajūtu izcīnot zeltu. Tas ir puišu ikdienas ieguldītā smagā darba rezultāts. Šosezon mums jākļūst vēl labākiem, jo ​​mūs gaida izaicinājums nosargāt čempiontitulu.

Personīgi es vēlos vairāk dot savu ieguldījumu spēlējot uzbrukumā. Tāpat gribu aizstāvēt Zviedrijas līgas titulu un uzvarēt Čempionu līgu. Es vēlos piestrādāt pie savas spēles kopumā, lai kļūtu tikai labāks,” par nākamo sezonu saka Dzierkals.

Uzbrucējs 45 regulārās sezonas spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un vienu rezultatīvu piespēli, bet 16 Play-off mačos tika pie trīs (2+1) punktiem.

Čempionu hokeja līgā Dzierkals 11 spēlēs guva piecus vārtus un atdeva trīs piespēles.

Dzierkals ierakstīja savu vārdu rekordu grāmatā. Viņš kļuva par otro labāko mazākuma speciālistu līgas vēsturē. Dzierkals sezonas laikā mazākumā spēlēja 55 minūtes un četras sekundes. Šajā laika posmā “AIK” neielaida nevienus vārtus.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Šellefteo "AIK"

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)