Dzierkals rīkojas nesportiski un tiek sodīts, Indrašim “-1”

Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlēs šovakar laukumā devās divi Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā “Brynas IF” viesos ar rezultātu 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) zaudēja Vekšes “Lakers”.

Indrašis cīnījās pirmajā virknējumā un nospēlētajās 20:21 minūtēs iekrāja negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Uzbrucējs sešās spēlēs atzīmējies ar vienu precīzu metienu un vienu rezultatīvu piespēli.

“Brynas IF” ar desmit punktiem sešos mačos ieņem 7. vietu.

Nākamo spēli Indraša pārstāvētā komanda aizvadīs 10. oktobrī mājās pret “Leksands IF”.

Citā mačā uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” ar 1:4 (1:1, 0:1, 0:2) piekāpās “Linkopings HC”.

Dzierkals uz ledus pavadītajās desmit minūtēs un 31 sekundē pielietoja spēka paņēmienu, kā arī saņēma divas soda minūtes par nesportisku uzvedību.

Dzierkals šosezon septiņās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

“AIK” ar 15 punktiem septiņos mačos ir līgas vicelīdere.

Nākamo spēli Dzierkala pārstāvētais klubs aizvadīs 10. oktobrī, kad mājās uzņems Engelholmas “Rogle”.