Dzierkalam piespēle zaudējumā pret rezultatīvo Balinski, Zīle daudz noraidās

Čehijas Ekstralīgas spēlē trīs Latvijas izlases aizsargu, Jāņa Jaka, Ralfa Freiberga un Kristapa Zīles, pārstāvētā Litvinovas “Verva” ar 4:1 (0:0, 2:1, 2:0) apspēlēja Karlovi Vari “Energie”.

Zīle sev atvēlētajās 22:14 minūtēs nopelnīja sešas soda minūtes, veica vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un pielietoja spēka paņēmienu, spēli pabeidzot ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”. Jaks 19:08 minūtēs uz ledus veica vienu metienu pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderību “+2”. Taču Freibergs 15 minūšu un piecu sekunžu laikā ar statistikas rādītājiem neizcēlās.

Citā spēlē Česke Budejovice “Motor”, kurā spēlē latvieši Kristofers Bindulis un Mārtiņš Dzierkals, ar 1:6 (0:1, 1:2, 0:3) piekāpās Uvja Balinska Liberecas “Bili Tygri”.

Balinskis izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, pārspējot pretinieku vārtsargu otrajā un trešajā periodā, panākot 2:1 un 5:1 attiecīgi. Dzierkals asistēja vienīgajā “Motor” vārtu guvumā otrajā trešdaļā.

Uz ledus Balinskis atradās 19:46 minūtes, kuru laikā papildus diviem vārtu guvumiem veica trīs metienus pa vārtiem, sakrāja četras soda minūtes un pabeidza spēli ar pozitīvu lietderību “+1”. Pretinieku nometnē Bindulis 16:44 uz ledus pavadītajās minūtēs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un noslēdza cīņu ar negatīvu lietderību “-1”. Savukārt, Dzierkals sev atvēlētajās 13:17 minūtēs bloķēja un veica metienu, vienreiz rezultatīvi piespēlēja un pabeidza spēli ar lietderību “-1”.

Balinskis šosezon astoņos mačos ticis pie 6 (3+3) punktiem. Dzierkala kontā astoņās spēlēs 4 (1+3) punkti.