SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Dzierkalam piespēle zaudējumā pret rezultatīvo Balinski, Zīle daudz noraidās

Čehijas Ekstralīgas spēlē trīs Latvijas izlases aizsargu, Jāņa Jaka, Ralfa Freiberga un Kristapa Zīles, pārstāvētā Litvinovas “Verva” ar 4:1 (0:0, 2:1, 2:0) apspēlēja Karlovi Vari “Energie”.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Zīle sev atvēlētajās 22:14 minūtēs nopelnīja sešas soda minūtes, veica vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un pielietoja spēka paņēmienu, spēli pabeidzot ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”. Jaks 19:08 minūtēs uz ledus veica vienu metienu pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderību “+2”. Taču Freibergs 15 minūšu un piecu sekunžu laikā ar statistikas rādītājiem neizcēlās.

Citā spēlē Česke Budejovice “Motor”, kurā spēlē latvieši Kristofers Bindulis un Mārtiņš Dzierkals, ar 1:6 (0:1, 1:2, 0:3) piekāpās Uvja Balinska Liberecas “Bili Tygri”.

Balinskis izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, pārspējot pretinieku vārtsargu otrajā un trešajā periodā, panākot 2:1 un 5:1 attiecīgi. Dzierkals asistēja vienīgajā “Motor” vārtu guvumā otrajā trešdaļā.

Uz ledus Balinskis atradās 19:46 minūtes, kuru laikā papildus diviem vārtu guvumiem veica trīs metienus pa vārtiem, sakrāja četras soda minūtes un pabeidza spēli ar pozitīvu lietderību “+1”. Pretinieku nometnē Bindulis 16:44 uz ledus pavadītajās minūtēs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un noslēdza cīņu ar negatīvu lietderību “-1”. Savukārt, Dzierkals sev atvēlētajās 13:17 minūtēs bloķēja un veica metienu, vienreiz rezultatīvi piespēlēja un pabeidza spēli ar lietderību “-1”.

Balinskis šosezon astoņos mačos ticis pie 6 (3+3) punktiem. Dzierkala kontā astoņās spēlēs 4 (1+3) punkti.

Autors: Rems Ratņikovs

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)