Dzierkals pārtrauc ”sauso” sēriju SHL, uzvaras vārti arī Rubīnam (VIDEO)

Latvijas izlases hokejisti Mārtiņš Dzierkals un Kristiāns Rubīns šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Zviedrijas hokeja līgā (SHL).

Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” viesos ar 4:1 (2:0, 0:1, 2:0) apspēlēja “HV71”.

Latvijas hokejists 12. minūtē guva “AIK” uzvaras vārtus, tobrīd uz tablo panākot 2:0. Viņam šis bija pirmais vārtu guvums SHL kopš oktobra sākuma un tikai otrais precīzais metiens SHL sezonā.

Dzierkals 15 minūtēs un 54 sekundēs izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja trīs sāncenšu metienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Uzbrucējs šosezon SHL 36 spēlēs ticis tikai pie diviem (2+0) punktiem.

“AIK” ar 79 punktiem 43 mačos ieņem ceturto vietu līgā. Nākamo spēli SHL Dzierkala pārstāvētais klubs aizvadīs 22. februārī, plkst. 20:00 izbraukumā tiekoties ar aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvēto Ērnšeldsvīkas “MoDo”.

Aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” mājās ar 7:1 (2:0, 2:1, 3:0) sagrāva “Timra IK”.

Latvijas hokejists pirmā perioda pēdējā minūtē guva “MoDo” uzvaras vārtus, tobrīd panākot uz tablo 2:0.

Rubīns uz ledus pavadīja vien piecas minūtes un 41 sekundi, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs 43 spēlēs izcēlies ar četriem precīziem metieniem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“MoDo” ar 56 punktiem 43 mačos atrodas desmitajā pozīcijā. Nākamo spēli Rubīna pārstāvētā komanda aizvadīs 22. februārī, plkst. 20:00 savā laukumā uzņemot Mārtiņa Dzierkala pārstāvēto Šellefteo “AIK”.

Savukārt uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle” savā laukumā ar 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) piekāpās “Farjestad BK”.

Ābols 17 minūtēs un 34 sekundēs izpildīja vienu metienu, bloķēja vienu metienu, pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 14 no 20 (70%) iemetieniem un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs 43 spēlēs guvis 12 vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles.

“Rogle” ar 53 punktiem 43 mačos ierindojas vien 12. vietā 14 komandu konkurencē. Nākamo spēli Ābola pārstāvētais klubs aizvadīs 22. februārī, plkst. 20:00 mājās tiekoties ar “Frolunda”.

Autors: Rainers Rogs