Dzierkals noraidās mačā pret aktīvo Ābolu, Rubīnam zaudējumā “+1”

Šovakar Zviedrijas hokeja līgā (SHL) norisinājās Latvijas hokejistu duelis – uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle” mājās ar rezultātu 1:4 (0:1, 0:1, 1:2) piekāpās uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala Šellefteo “AIK”.

Ābols nospēlētajās 19 minūtēs veica divus metienus pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, divus metienus bloķēja, uzvarēja 12 no 18 iemetieniem, maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”

Uzbrucējs šosezon 38 mačos guvis 12 vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

Dzierkals sev atvēlētajās 13 minūtēs un 36 sekundēs bloķēja vienu metienu un saņēma divas soda minūtes.

Uzbrucējs 30 mačos SHL atzīmējies tikai ar vienu vārtu guvumu.

“AIK” ar 65 punktiem 37 spēlēs ieņem trešo vietu, bet “Rogle” ar 47 punktiem 38 spēlēs ieņem desmito vietu 14 komandu konkurencē.

Abu latviešu pārstāvētās komandas nākamo spēli aizvadīs 30. janvārī –  Dzierkala “AIK” pret “Leksands IF”, taču Ābola “Rogle” pret latvieša bijušo komandu “Orebro”.

Citā spēlē aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” komanda mājās ar rezultātu (2:0, 0:2, 0:1) atzina Mālmes “Redhawks” pārsvaru.

Rubīns uz ledus pavadītajās 17:27 minūtēs izcēlās ar vienu spēka paņēmienu, bloķētu metienu un pozitīvu lietderību “+1”.

Aizsargs 37 spēlēs atzīmējies ar trīs precīziem metieniem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“MoDo” ar 45 punktiem 37 mačos atrodas 12. pozīcijā. Nākamo spēli Rubīna pārstāvētā komanda aizvadīs 30. janvārī mājās pret “Frolunda HC”.