Dzierkals gūst vārtus Čempionu līgas spēlē pret Somijas pelikāniem (VIDEO)

Šodien Čempionu hokeja līgas (CHL) spēlē Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Zviedrijas komanda Šellefteo “AIK” savā laukumā ar rezultātu 4:2 (2:0, 0:0, 2:2) pārspēja Somijas vienību Lahti “Pelicans”.

Dzierkals 58. minūtē ieraidīja ripu tukšos pretinieku vārtos, uzstādot gala rezultātu.

Mača ievadā Andreass Jonsons izvirzīja “AIK” vadībā. Tam 13 minūtes vēlāk sekoja Jonatana Pudasa vārti, panākot 2:0. Trešajā periodā Tims Lindforss un Konsta Hirvonens izlīdzināja mača gaitu, bet piecas minūtes līdz finālsirēnai Pudass ar otrajiem vārtiem atgrieza “AIK” pārsvaru.

Dzierkals sev atvēlētajās teju 16 minūtēs veica divus metienus pa vārtiem un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs trīs ČL mačos izcēlies ar vieniem gūtiem vārtiem.

“AIK” nākamo spēli Čempionu līgā aizvadīs 15. septembrī, kad viesosies Anglijā pie Šēfildas “Steelers”.