Dzierkals ČL spēlē Štraubingā nerealizē pēcspēles metienu

Šodien Čempionu hokeja līgas (CHL) otro spēli aizvadīja latviešu uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Zviedrijas komanda Šellefteo “AIK”.

“AIK” izbraukumā tikās ar Vācijas klubu Štraubingas “Tigers”, piekāpjoties pēcspēles metienos ar 2:3. Jāpiebilst, ka mača laikā “AIK” bija vadībā ar 2:0, taču nespēja nosargāt pārsvaru.

Dzierkals aizvadītajā mačā spēlēja ceturtajā maiņā un rezultativitātes punktus nesakrāja. Pirmajā periodā uzbrucējs nopelnīja divu minūšu noraidījumu, savukārt pēcspēles metienu sērijā nerealizēja savu bullīti.

Kopumā uz ledus Dzierkals pavadīja nedaudz vairāk par 15 minūtēm, kuru laikā uzvarēja vienu iemetienu, kā arī nopelnīja koeficientu “+1”.

Atgādināsim, Čempionu līgas pirmajā spēlē “AIK” izbraukumā ar rezultātu 4:3 pārspēja Austrijas komandu Zalcburgas “Red Bull”.

Nākamo spēli “AIK” komanda aizvadīs savā laukumā, kad 13. septembrī tiksies ar Lahti “Pelicans” hokejistiem.