Dzierkalam vārti latviešu derbijā, Freibergs jau 3. minūtē dodas uz ģērbtuvēm (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals šovakar izcēlās ar vārtu guvumu Čehijas Ekstralīgā latviešu pārstāvēto klubu duelī.

Dzierkala un aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētā Česke Budejovices ”Motor” izbraukumā ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) piekāpās aizsargu Kristapa Sotnieka un Oskara Cibuļska pārstāvētajai Kladno ”Rytiri”.

Latviešu uzbrucējs 42. minūtē guva komandas vienīgos vārtus, tobrīd uz tablo panākot 1:1. Dzierkalam šis bija otrais vārtu guvums sezonā. Viņš atzīmējās ar rezultatīvu sniegumu jau piektajā spēlē pēc kārtas. Latvijas izlases hokejists šosezon 12 mačos ir izcēlies ar deviņiem (2+7) punktiem.

Dzierkals laukumā pavadīja 21 minūti un 24 sekundes, kuru laikā izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Bindulis nospēlēja 18 minūtes un 50 sekundes, divreiz metot pa pretinieku vārtiem un maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Sotnieks uz ledus bija 18 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā bloķēja vienu sāncenšu metienu un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Cibuļskis nospēlēja 15 minūtes un 58 sekundes, vienreiz metot pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu sāncenšu metienu, pielietojot vienu spēka paņēmienu un spēli pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargu Kristapa Zīles, Ralfa Freiberga un Jāņa Jaka pārstāvētā Litvīnovas ”Verva”, spēlējot mājās, sīvā cīņā pēcspēles metienu sērijā ar minimālo 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1) atzina Pardubices ”Dynamo” pārākumu.

Zīle uz ledus atradās 22 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja trīs sāncenšu metienus un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Jaks nospēlēja 19 minūtes un 12 sekundes, vienu reizi apdraudot pretinieku vārtu drošību, bloķējot vienu sāncenšu metienu un pabeidzot maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Freibergs laukumā pavadīja tikai divas minūtes un sešas sekundes, jo spēles ievadā nopelnīja noraidījumu līdz spēles beigām.

Neveiksmi cieta uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices ”Ridera”, kas izbraukumā ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) zaudēja Brno ”Kometa”.

Bukarts laukumā pavadīja 21 minūti un 34 sekundes, kuru laikā izpildīja septiņus(!!!) metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Tāpat zaudējumu piedzīvoja arī aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Liberecas ”Bili Tygri”, kas savā laukumā pēcspēles metienu sērijā ar 3:4 (1:0, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1) piekāpās Karlovi Vari ”Energie”.

Balinskis nospēlēja 25 minūtes un 25 sekundes (pārliecinoši lielākais spēles laiks komandā), divreiz apdraudot pretinieku vārtu drošību, bloķējot divus sāncenšu metienus un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Tikmēr panākumu svinēja uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā ”Mlada Boleslav”, spēlējot viesos, pēcspēles metienu sērijā ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) apspēlēja Pilzenes ”Škoda”.

Bičevskis, atrodoties uz ledus 14 minūtes un 22 sekundes, uzvarēja astoņos no deviņiem (89%) iemetieniem un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga