Dzierkalam un Balinskim vārti Čehijā

Čehijas ekstralīgas ietvaros otrdien tika aizvadītas vairākas spēles.

Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav” pēcspēles metienos ar 3:2 (0:1, 2:1, 0:0, 0:0, 1:0) apspēlēja Litvinovas “Verva”, kuras sastāvā spēlē Uvis Balinskis. Balinskis nospēlētajās 23:26 minūtēs guva vārtus, panākot 2:2, 6 reizes meta pa vārtiem un noslēdza spēli ar pozitīvu lietderību “+2”. Tikmēr, Bičevskis divreiz meta pa vārtiem un noraidījās uz 2 minūtēm nospēlētās 14:41 minūtēs. Bičevskis uzvarēja 55% iemetienu. Spēli latvietis noslēdza ar lietderību “-1”.

Ar vārtu guvumu izcēlās arī Plzeņas “Škoda” uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals, palīdzot uzvarēt Mauntfildas “Hradec Kralove” ar 4:2 (1:1, 2:1, 1:0). Dzierkals vārtus guva otrās trešdaļas 5. minūtē, panākot 2:1. Šie vārti kļuva par otrajiem pēc kārtas. Kopumā, Dzierkals piecreiz meta pa vārtiem, noslēdzot spēli ar lietderību “-1”.

Pēc deviņām spēlēm Dzierkala kontā 9 (4+5) punkti.

Citās spēlēs, Roberta Bukarta un Gunta Galviņa Vitkovices “Ridera”piekāpās Prāgas “Sparta” ar 1:3. Bukarts veica 5 metieni uz vārtiem aizvadītās 17:46 minūtēs, savukārt, Galviņš divreiz meta pa vārtiem, veica 2 spēka paņēmienus un saņēma divu minūšu sodu 17:21 minūtēs. Kristofera Binduļa “Motor” ar 4:1 viesos bija pārāka pār Brno “Kometa”. Bindulis laukumā pavadīja 18 minūtes, divreiz meta pa vārtiem un noslēdza spēli ar “+1”.

Autors: hokejazinas.com Avots: Čehijas ekstralīga