Dzierkalam trešie vārti Čempionu līgā (VIDEO)

Šovakar Čempionu hokeja līgas mačā Latvijas hokejista Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) vienība Šellefteo “AIK” apspēlēja pēdējo divu gadu CHL finālisti Tamperes “Tappara” ar rezultātu (2:2, 3:0,

2022./23. gada sezonā “Tappara” kļuva par CHL čempionu.

Dzierkals spēles 2. minūtē atklāja rezultātu, metot no zonas vidus.

Trīs minūtes vēlāk Roberts Hāgs dubultoja “AIK” pārsvaru, taču līdz 1. perioda beigām “Tappara” panāca izlīdzinājumu.

Otrajā periodā Šelefteo komanda guva trīs bezatbildes vārtus.

Dzierkals uz ledus pavadītajās 17:50 minūtēs veica divus metienus un pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Četrās Čempionu līgas cīņās šosezon Dzierkals izcēlies ar trīs precīziem metieniem.

Nākamā “AIK” Čempionu līgas spēle paredzēta 10. oktobrī pret “HK Košice”. Savukārt, 14. septembrī “AIK” aizvadīs pirmo SHL sezonas spēli cīnoties pret Kristiāna Rubīna pārstāvēto Ērnšeldsvīkas “MoDo”.