Dzierkalam pirmie vārti 11 spēlēs, “Motor” zaudējums Balinska klubam (VIDEO)

Šovakar Čehijas Ekstralīgas mačā Uvja Balinska pārstāvētā Liberecas “Bili Tygri” komanda ar rezultātu 4:3 (1:2, 2:0, 1:1, 1:0) viesos papildlaikā uzvarēja Mārtiņa Dzierkala un Kristofera Binduļa Česke Budejovices “Motor” vienību.

Dzierkals šajā mačā uz ledus pavadīja 11 minūtes un 53 sekundes, guva vārtus, vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Binduluis šajā spēlē laukumā atradās 17 minūtes un 24 sekundes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šajā sezonā Dzierkalam 49 spēlēs pieci vārti un 13 piespēles, bet Bindulim 42 mačos vārti un trīs piespēles.

Tikmēr Balinskis 19 minūtēs un 40 sekundēs uz ledus pa vārtiem nemeta, bloķēja divus pretinieku metienus un laukukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Balinskis šajā sezonā aizvadījis 47 spēles, kurās guvis 11 vārtus un atdevis 21 rezultatīvu piespēli.

Liberecas “Bili Tygri” ar 80 punktiem 49 cīņās atrodas piektajā vietā Ekstralīgā, bet Česke Budejovices “Motor” ar 55 punktiem 49 mačos ierindojas priekšpēdējā, 13. pozīcijā līgā.