Dzierkalam pirmais punkts Play-off, “AIK” sešu periodu spēlē izrauj uzvaru (VIDEO)

Zviedrijas hokeja līgas (SHLPlay-off ceturtdaļfināla spēlē uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK”, spēlējot viesos, ar rezultātu 4:3 (1:0, 2:0, 0:3, 1:0) trešajā papildlaikā apspēlēja “Linkoping HC”.

Sērijā līdz četrām uzvarām Šellefteo komanda izvirzījās vadībā ar 3-0.

Uzvaras vārti tika gūti 117. minūtē, izceļoties perspektīvajam aizsargam Akselam Sandīnam Pelikam.

Dzierkals uz ledus pavadītajās 27 minūtēs un 43 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Latvietis otrās trešdaļas 10. minūtē piespēlēja Oskaram Nilsonam, palīdzot panākt 2:0.

Uzbrucējs 45 regulārās sezonas spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un vienu rezultatīvu piespēli, bet trīs Play-off mačos vienreiz rezultatīvi piespēlējis.

Sērijas trešā spēle tiks aizvadīta 28. martā Linšēpingā.