Dzierkalam piespēle, “AIK” izcīna uzvaru Čempionu līgā (VIDEO)

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) komanda Šellefteo “AIK” Čempionu hokeja līgas mačā ar rezultātu 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) viesos apspēlēja Slovākijas Ekstralīgas vienību “HK Košice“.

Dzierkals šajā spēlē uz ledus pavadīja 15 minūtes un 36 sekundes, izcēlās ar rezultatīvu piespēli, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases uzbrucējs rezultatīvo piespēli nopelnīja pirmā perioda sestajā minūtē, kad viņš pie laukuma apmales uzvarēja divcīņu un atdeva ripu Peteram Granbergam, kurš atklāja mača rezultātu.

Dzierkals šosezon piecās Čempionu līgas spēlēs izcēlies trim vārtu guvumiem un rezultatīvu piespēli.

Tikmēr astoņās SHL cīņās Latvijas uzbrucējs nopelnījis vienu precīzu metienu.

Pēc piecām aizvadītām spēlēm Šellefteo komanda ar deviņiem punktiem atrodas devītajā vietā 24 vienību konkurencē.

Nākamā Čempionu līgas spēle Dzierkala komandai paredzēta 17. oktobrī plkst. 20:30 viesos pret Austrijas hokeja līgas (IceHL) vienību Insbrukas “TWK”.