Dzierkalam divi metieni un uzvara latviešu derbijā pret Ābolu

Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) apspēlēja uzbrucēja Rodrigo Ābola komandu Engelholmas “Rogle”.

Dzierkals uz ledus pavadīja 13:37 minūtes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem un noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs šosezon SHL 40 spēlēs ticis tikai pie diviem vārtu guvumiem.

Ābols, spēlējot pirmajā virknējumā, uz ledus pavadītajās 16:12 minūtēs pielietoja spēka paņēmienu, uzvarēja 11 no 14 iemetieniem un iekrāja negatīvu lietderību “-2”.

Šosezon uzbrucējs 47 spēlēs sakrājis 24 (13+11) punktus.

“AIK” ar 88 punktiem 47 mačos ieņem trešo vietu līgā, “Rogle” ar 47 spēlēs iekrātiem 60 punktiem ierindojas 11. vietā.

Abām komandām nākamā spēle paredzēta 2. martā, kad Ābola “Rogle” viesosies pie “Lulea HF”, bet Dzierkala “AIK” izbraukumā spēkosies ar “Timra IK”.

Visbeidzot aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” ar 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) apspēlēja “HV71”.

Rubīns traumas dēļ izlaida ceturto spēli pēc kārtas.

Aizsargs 43 spēlēs izcēlies ar četriem precīziem metieniem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“MoDo” ar 62 punktiem 47 mačos atrodas 10. pozīcijā. Nākamais mačs Rubīna pārstāvētajai komandai paredzēts 2. martā pret “Frolunda HC”.