Dzierkala “AIK” uzvar pagarinājumā Ābola komandu un pietuvojas titulam

Šodien ceturtajā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) finālspēlē uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK”, spēlējot viesos, ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 1:0) pārspēja cita uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvēto Engelholmas “Rogle”.

Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuvis 3-1 “AIK” labā.

Dzierkals nospēlētajās 16:41 minūtēs veica piecus (!!!) metienus pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu un saņēma divas soda minūtes.

Uzbrucējs 45 regulārās sezonas spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un vienu rezultatīvu piespēli, bet 15 Play-off mačos ticis pie trīs (2+1) punktiem.

Ābols uz ledus pavadītajās 23 minūtēs un 51 sekundē divreiz meta pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja deviņus no 24 iemetieniem un noslēdza maču ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 50 spēlēs guva 14 vārtus un atdeva 12 rezultatīvas piespēles. Savukārt 14 Play-off mačos Ābols sakrājis 12 (5+7) punktus.

Piektā finālsērijas spēle plānota 29. aprīlī Šellefteo.