Džeriņš un Freidenfelds rezultatīvi savstarpējā duelī (VIDEO)

Piektdien pārbaudes spēles aizvadīja vairāki Latvijas hokejistu pārstāvētie Vācijas pēc spēka trešās līgas (Oberlīga) klubi.

Uzbrucēja Andra Džeriņa pārstāvētā Erfurtas “Black Dragons” ar 5:3 (1:1, 0:0, 4:2) pārspēja uzbrucēju Klāva Plānica un Raivo Freidenfelda pārstāvēto “Hochstadt EC”.

Džeriņš astotajā minūtē asistēja “Black Dragons” pirmajos vārtos. Latvijas izlases uzbrucējs izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 16 no 23 (69,56%) iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Freidenfelds pirmās trešdaļas pēdējā minūtē panāca uz tablo 1:1, bet mača pēdējās sekundes atzīmējās ar rezultatīvu piespēli “Hochstadt” pēdējā vārtu guvumā. Uzbrucējs sešas reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarēja piecos no 15 (33,33%) iemetieniem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Plānics izdarīja piecus metienus, guva virsroku 12 no 22 (54,54%) iemetieniem, saņēma četras soda minūtes un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Aizsarga Edmunda Augstkalna, kā arī uzbrucēju Elvija Biezā un Sanda Zolmaņa pārstāvētā Esenes “Moskitos” ar 2:6 (2:3, 0:2, 0:1) atzina Bītigheimas “Steelers” pārākumu.

Augstkalns trīsreiz apdraudēja pretinieku cietokšņa drošību un laukumu atstāja ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Biezais izpildīja četrus metienus, nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-3” un saņēma divas soda minūtes.

Arī Zolmanis četrreiz meta pa vārtiem un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-3”.

Uzbrucēja Gunāra Skvorcova pārstāvētā Hannoveras “Indians” ar 4:2 (0:0, 2:1, 2:1) uzveica Duisburgas “Fuchse”.

Skvorcovs piecas reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, nopelnīja divas soda minūtes un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Uzbrucēja Artūra Ševčenko pārstāvētā Pasavas “Black Hawks” ar 3:4 (0:1, 1:3, 2:0) piekāpās ”Deggendorfer SC”.

Ševčenko izdarīja trīs metienus un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Visbeidzot, uzbrucēja Jegora Fleišera pārstāvētā Herfordas “Ice Dragons” ar 1:4 (0:0, 0:2, 1:2) atzina Bairetas Tigers” pārākumu.

Fleišers reizi meta pa vārtiem, uzvarēja vienā no trijiem (33,33%) iemetieniem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.