Džeriņš un Cibuļskis izceļas ar rezultativitāti “Blue Fox” uzvarā

Šovakar Latvijas hokejistu Oskara Cibuļska un Andra Džeriņa pārstāvētā Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) komanda Herningas “Blue Fox” ar rezultātu 4:1 (2:0, 2:0, 0:1) uzveica “Sonderjyske Ishockey” vienību.

Cibuļskis šajā mačā nopelnīja vienu rezultatīvu piespēli un četras reizes meta pa vārtiem.

Arī Džeriņš izcēlās ar rezultatīvu piespēli, bet pa vārtiem nemeta.

Aizsargs Cibuļskis punktu ieguva jau pirmā perioda otrajā minūtē, palīdzot Bretam Tompsonam atklāt spēles rezultātu.

Tikmēr uzbrucējs Džeriņš pie savas piespēles tika otrās trešdaļas sestajā minūtē, asistējot Patrikam Madsenam, kurš panāca rezultātu 3:0.

Cibuļskis šosezon 21 spēlē nopelnījis vienu vārtu guvumu un setiņas rezultatīvas piespēles, bet Džeriņš 14 cīņās izcēlies ar diviem vārtiem un četrām piespēlēm.

“Blue Fox” ar 23 spēlēs nopelnītiem 48 punktiem atrodas pirmajā vietā Dānijas līgā.

Cibuļska un Džeriņa klubam nākamā spēle paredzēta 1. decembrī viesos plkst. 20:00 pret Frederikshavnas “Hawks” vienību.