Džeriņš saņem noraidījumu līdz spēles beigām, Skvorcovs aizvieto Brantu aizsardzībā

Šovakar Dānijas hokeja līgas spēlēs laukumos devās pieci Latvijas hokejisti.

Oskara Cibuļska un Andra Džeriņa Herningas “Blue Fox” viesos pārspēja Rungstedas “Seier Capital” ar 4:1 (2:0, 1:1, 1:0).

Pirmās trešdaļas 10. minūtē Džeriņš saņēma noraidījumu līdz spēles beigām (5+20) par durošu sitienu pretiniekam ar nūju.

Pirms saņemtā noraidījuma Džeriņš uzvarēja divus no sešiem iemetieniem. Cibuļskis, spēlējot otrajā aizsargu pārī, ne ar ko neatzīmējās. Latviešu izcelsmes dāņu uzbrucējs Viktors Čubars divreiz meta pa vārtiem.

Šosezon Džeriņš desmit spēlēs guvis divus vārtus un atdevis trīs piespēles, Cibuļskis 16 mačos ticis pie vārtu guvuma un četrām piespēlēm.

“Blue Fox” ar 35 punktiem 18 mačos ieņem otro vietu līgā.

Citā mačā Gunāra Skvorcova un Harija Branta Odenses “Bulldogs” latviešu derbijā apspēlēja Artūra Salijas Esbjergas “Energy” ar 4:3 (1:1, 1:0, 2:2).

Skvorcovs šajā mačā vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, bet Brants šajā spēlē nepiedalījās.

Salija otrā perioda sākumā saņēma divu minūšu noraidījumu.

Jāpiemin, ka uzbrucējs Skvorcovs jau otro maču pēc kārtas aizvadīja trešajā aizsargu pārī. Hokejists savulaik brīžiem spēlēja aizsardzībā Rīgas “Dinamo” komandā.

Šosezon Skvorcovs 18 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, bet Brants 16 cīņās ticis pie trīs precīziem metieniem un četrām rezultatīvām piespēlēm. Savukārt, Salija 14 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis vienu piespēli.

“Bulldogs” ar 30 punktiem 18 spēlēs atrodas ceturtajā vietā Dānijas hokeja līgā. Tikmēr “Energy” ierindojusies divas pozīcijas zemāk ar 23 punktiem 17 mačos.

Visbeidzot, Rodovres “Mighty Bulls” bez latvieša Ņikitas Ahtonova sastāvā ar 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) piekāpās  “Sonderjyske Ishockey”.

“Mighty Bulls” ar 18 punktiem 18 spēlēs ierindojas astotajā pozīcijā deviņu komandu konkurencē.