Džeriņa rezultatīvais sniegums neglābj ”Blue Fox” no zaudējuma Dānijas finālsērijā

Latvijas izlases uzbrucējs Andris Džeriņš šovakar izcēlās ar rezultatīvu piespēli Dānijas hokeja līgas finālsērijas sestajā spēlē, taču viņa pārstāvētā Hērningas “Blue Fox” mājās ar 2:3 (2:1, 0:1, 0:1) piekāpās Ālborgas “Pirates” un zaudēja Dānijas finālsērijā ar 2-4.

Džeriņš piektajā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja Breta Perlīni vārtu guvumā un palīdzēja “Blue Fox” atklāt mača rezultātu. Pirmā perioda vidū viesi panāca izlīdzinājumu (1:1), taču 16. minūtē mājinieki atguva vadību – 2:1.

Otrās trešdaļas vidū “Pirates” vēlreiz atjaunoja uz tablo līdzsvaru (2:2), bet 57. minūtē pēc Patrika Bjorkstranda gūtajiem vārtiem pirmoreiz mačā izvirzījās vadībā – 3:2.

Pamatlaika beigās mājinieki nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, pieprasīja pusminūtes pārtraukumu un ieguva skaitlisko vairākumu, taču nespēja panākt izlīdzinājumu.

“Pirates” triumfēja sērijā ar 4-2 un otro gadu pēc kārtas kļuva par Dānijas čempioni, bet Džeriņa pārstāvētajai “Blue Fox” nācās samierināties ar sudraba medaļām.

Pieredzējušais Džeriņš regulārajā sezonā 46 spēlēs izcēlās ar septiņiem vārtu guvumiem un 17 rezultatīvām piespēlēm, bet 19 Play-off mačos nopelnīja 14 (4+10) punktus.

Autors: Rainers Rogs Avots: Metal Ligaen