Džeriņam vārti un uzvaras bullītis Dānijā

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Andra Džeriņa pārstāvētā Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) komanda Herningas “Blue Fox” mājās ar rezultātu 5:4 (2:2, 2:2, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos pārspēja Esbjergas “Energy” vienību.

Džeriņš šajā mačā izcēlās ar vārtu guvumu un realizēja bullīti, kā arī izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem.

Latvijas izlases uzbrucējs otrā perioda 11. minūtē atzīmējās ar vārtu guvumu, panākot rezultātu 4:3 “Blue Fox” labā, kā arī guva vienīgos vārtus uzvarētāja noskaidrošanas metienu sērijā.

Šosezon 28 spēlēs Džeriņš izcēlies ar četriem vārtu guvumiem un 13 rezultatīvām piespēlēm.

”Blue Fox” ar 29 mačos izcīnītiem 58 punktiem ir Dānijas čempionāta līdervienība.