Džeriņam sāpīgs zaudējums Dānijā pret līgas pastarīti

Andris Džeriņš, hokejazinas.com

Andris Džeriņš | Foto: Hērningas "Blue Fox"

Sāpīgu zaudējumu Dānijas hokeja līgā (Metal Ligaen) šodien piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Andra Džeriņa pārstāvētā Herningas “Blue Fox”, kas mājās ar 2:3 (0:1, 0:1, 2:1) piekāpās pēdējā vietā esošajai Rodovres ”Mighty Bulls”.

Viesi 15. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, atklāja mača rezultātu, bet 24. minūtē dubultoja savu pārsvaru – 2:0. ”Blue Fox” trešā perioda pirmajās sešās minūtēs guva divus vārtus un panāca izlīdzinājumu (2:2).

Pēdējais vārds spēlē gan piederēja ”Mighty Bulls”. Viesi minūti un 22 sekundes pirms pamatlaika beigām guva savus trešos vārtus mačā un izrāva uzvaru ar 3:2. Līdz ar to ”Blue Fox” šodien pārtrūka trīs uzvaru sērija.

Džeriņš izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un uzvarēja 13 no 25 iemetieniem. Latvijas izlases centra uzbrucējs šosezon 33 spēlēs ir nopelnījis 19 (4+15) punktus.

”Blue Fox” ar 65 punktiem 34 mačos ir Dānijas čempionāta līdere.