Džeriņa klubs izglābjas pēdējā pamatlaika minūtē un izcīna pirmo uzvaru Dānijas finālsērijā

Andris Džeriņš, hokejazinas.com

Andris Džeriņš | Foto: Hērningas "Blue Fox"

Pirmo uzvaru Dānijas hokeja līgas finālsērijā otrdien izcīnīja Latvijas izlases uzbrucēja Andra Džeriņa pārstāvētā Hērningas “Blue Fox”, kas finālsērijas trešajā mačā, spēlējot izbraukumā, papildlaikā ar 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 1:0) pieveica Ālborgas “Pirates” un sērijā panāca 1-2.

“Blue Fox”, realizējot skaitlisko vairākumu, septītajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet mājinieki drīz vien atjaunoja uz tablo līdzsvaru (1:1) un otrās trešdaļas ievadā panāca sev minimālu pārsvaru – 2:1.

“Pirates” atradās vadībā līdz pat pamatlaika pēdējai minūtei un bija ļoti tuvu uzvarai, taču viesi 56 sekundes pirms pamatlaika noslēguma panāca neizšķirtu (2:2). Savukārt papildlaika trešajā minūtē “Blue Fox” izrāva uzvaru ar 3:2.

Džeriņš šoreiz izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem.

Latvijas izlases centra uzbrucējs regulārajā sezonā 46 spēlēs izcēlās ar septiņiem vārtu guvumiem un 17 rezultatīvām piespēlēm, bet 16 Play-off mačos ir nopelnījis 13 (4+9) punktus.

Sērijas ceturtā spēle tiks aizvadīta 21. aprīlī (pulksten 21:15). Tā notiks Hērningā.