Džeriņa klubs izglābjas pēdējā pamatlaika minūtē un izcīna pirmo uzvaru Dānijas finālsērijā

Pirmo uzvaru Dānijas hokeja līgas finālsērijā otrdien izcīnīja Latvijas izlases uzbrucēja Andra Džeriņa pārstāvētā Hērningas “Blue Fox”, kas finālsērijas trešajā mačā, spēlējot izbraukumā, papildlaikā ar 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 1:0) pieveica Ālborgas “Pirates” un sērijā panāca 1-2.

“Blue Fox”, realizējot skaitlisko vairākumu, septītajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet mājinieki drīz vien atjaunoja uz tablo līdzsvaru (1:1) un otrās trešdaļas ievadā panāca sev minimālu pārsvaru – 2:1.

“Pirates” atradās vadībā līdz pat pamatlaika pēdējai minūtei un bija ļoti tuvu uzvarai, taču viesi 56 sekundes pirms pamatlaika noslēguma panāca neizšķirtu (2:2). Savukārt papildlaika trešajā minūtē “Blue Fox” izrāva uzvaru ar 3:2.

Džeriņš šoreiz izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem.

Latvijas izlases centra uzbrucējs regulārajā sezonā 46 spēlēs izcēlās ar septiņiem vārtu guvumiem un 17 rezultatīvām piespēlēm, bet 16 Play-off mačos ir nopelnījis 13 (4+9) punktus.

Sērijas ceturtā spēle tiks aizvadīta 21. aprīlī (pulksten 21:15). Tā notiks Hērningā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Metal Ligaen