Džeriņa klubs gūst vārtus pēdējā sekundē, taču piedzīvo vēl vienu zaudējumu

Trešo zaudējumu Dānijas hokeja līgas pusfināla sērijā šodien piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Andra Džeriņa pārstāvētā Hērningas “Blue Fox”, kas pusfināla sestajā mačā viesos ar 1:2 (0:2, 0:0, 1:0) piekāpās Esbjergas “Energy”.

Mājinieki pamatus uzvarai ielika pirmā perioda beigās, kad 145 sekunžu laikā guva divus vārtus. “Energy” abas ripas iemeta nevienādos sastāvos – laukuma saimnieki 16. minūtē, spēlējot mazākumā, atklāja mača rezultātu, bet nedaudz vēlāk vairākumā dubultoja savu pārsvaru – 2:0.

”Blue Fox” pamatlaika pēdējā sekundē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (1:2), taču tas Hērningas kluba līdzjutējiem bija vājš mierinājums. Sērijā rezultāts tagad kļuvis neizšķirts (3-3). Uzvarētājas noskaidrošanai būs nepieciešama septītā spēle.

Džeriņš šoreiz izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes.

Latvijas izlases uzbrucējs regulārajā sezonā 46 spēlēs izcēlās ar septiņiem vārtu guvumiem un 17 rezultatīvām piespēlēm. Savukārt 12 Play-off mačos Džeriņa kontā ir 11 (3+8) punkti.

Sērijas septītā spēle paredzēta 11. aprīlī. Tā tiks aizvadīta ”Blue Fox” laukumā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Metal Ligaen