Dukurs gūst pirmos vārtus sezonā (VIDEO)

Šovakar Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) regulārās sezonas spēles aizvadīja vairākas latviešu hokejistu pārstāvētās komandas. Piebildīsim, ka šovakar noslēdzās regulārā sezona.

Belinconas “Rockets” izbraukumā tikās ar HC “Martigny” klubu un uzvarēja ar 3:2. Jau ziņojām, ka šodien “Rockets” atstāja uzbrucējs Rihards Puide , tikmēr regulārās sezonas pēdējā mačā pirmos vārtus sezonā guva Darels Dukurs.

Belinconas klubam gan šī uzvara neko nedeva, jo tas līgā palika pēdējā vietā. Vienīgais gandarījums, ka uzvara sabojāja garastāvokli pretiniekiem, kuri līdz ar zaudējumu nespēja iekļūt play-off spēlēs.

Citā mačā Kīsnahtas “Lions” ar Nauri Sējēju sastāvā izbraukumā ar 0:2 zaudēja EHC “Visp” komandai.

Sējējs spēlēja trešajā maiņā un 17 minūtēs izdarīja vienu metienu, bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficentu “-1”.

EHC “Olten” ar Rihardu Melnalksni sastāvā savā laukumā ar 4:1 pārspēja HC “Sierre” komandu.

Melnalksnis spēlēja trešajā maiņā un guva komandas ceturtos vārtus, realizējot soda metienu, kā arī atdeva rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs laukumā pavadīja 12 minūtes un nopelnīja koeficentu “+2”.

Tikmēr Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” komanda viesos tikās ar EHC “Winterthur” un zaudēja pagarinājumā ar 3:4.

Smons spēlēja ceturtajā maiņā un 15 minūšu laikā izdarīja divus metienus, kā arī nopelnīja koeficentu “-1”.

Andersons bija pirmās maiņas uzbrucējs un 18 minūšu laikā atdeva divas rezultatīvas piespēles. Uzbrucējs izdarīja sešus metienus, kā arī nopelnīja koeficentu “-1”.