Dukuram un Puidem smags zaudējums Šveices otrajā līgā

Šovakar Šveices pēc spēka otrās hokeja līgas (SL) regulārās sezonas spēlē Latvijas uzbrucēju Darela Dukura un Riharda Puides pārstāvētā Belinconas “Rockets” komanda mājās ar rezultātu 0:5 (0:3, 0:2, 0:0) piekāpās “EHC Winterthur” vienībai.

Dukurs šajā mačā 13 minūtēs un 13 sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja divus no sešiem iemetieniem, nopelnīja četras soda minūtes un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Puide 16 minūtēs un deviņās sekundēs izdarīja vienu metienu pa vārtiem un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon Dukurs 19 spēlēs nopelnījis divas rezultatīvas piespēles, bet Puide 19 cīņās ticis pie diviem vārtu guvumiem un divām piespēlēm.

“Rockets” ar 11 punktiem 19 mačos ierindojas pēdējā, desmitajā vietā Šveices līgā.