Dukuram piespēle un koeficents “+2”, punkti arī citiem latviešiem

Šovakar Šveices pēc spēka otrajā līgā (SL) spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Lašodefonā vietējā La Chaux-De-Fonds” ar Tomu Andersonu ierindā tikās pret HC “Thurgau” un izcīnīja uzvaru ar 4:1.

Andersons, spēlējot otrajā maiņā, laukumā pavadīja 18 minūtes, kuru laikā atdeva rezultatīvu piespēli, kā arī nopelnīja koeficentu “-1”. Tāpat viņam divi metieni pa vārtiem un divi bloķēti metieni.

Citā mačā Riharda Melnalkšņa pārstāvētā EHC “Olten” savās mājās tikās ar Naura Sējēja pārstāvēto Kīsnahtas “Lions” un piedzīvoja zaudējumu ar 3:5.

Melnalksnis kā otrās maiņas uzbrucējs laukumā pavadīja 15 minūtes, kuru laikā nopelnīja koeficentu “-1”.

Sējējs kā ceturtās maiņas aizsargs spēlēja 17 minūtes un atdeva vienu rezultatīvu piespēli, kā arī bloķēja četrus metienus. Viņam koeficents bija “+1”.

Vēl vienā spēlē divu latviešu spēlētāju Riharda Puides un Darela Dukura pārstāvētā Belinconas “Rockets” viesos tikās ar HC “Sierre” un uzvarēja ar 2:1.

Puide šajā mačā bija ceturtajā maiņā un 14 minūtēs izdarīja trīs metienus, kā arī nopelnīja vienu noraidījumu.

Tikmēr Dukurs bija otrās maiņas uzbrucējs un 14 minūtēs rezultatīvi piespēlēja, izdarīja vienu metienu un nopelnīja koeficentu “+2”.