Daugaviņš un Egle turpina krāt punktus Slovākijā

Slovākijas Ekstralīgas spēlēs šovakar aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Mihalovčes “Dukla” ar Kasparu Daugaviņu un Kristoferu Binduli ierindā viesos tikās ar “Spisska Nova Ves” un uzvarēja ar rezultātu 4:2.

Daugaviņš spēlēja pirmajā maiņā un atdeva vienu rezultatīvu piespēli, kad komanda otrajā periodā panāca 2:1. Uzbrucējs laukumā pavadīja 22 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus, kā arī nopelnīja koeficentu “-1”.

Uzbrucējs 40 mačos izcēlies ar desmit precīziem metieniem un 33 rezultatīvām piespēlēm.

Bindulis bija pirmās maiņas aizsargs un 20 minūtēs izdarīja vienu metienu, nopelnīja noraidījumu, kā arī koeficentu “+1”.

Aizsargs 25 spēlēs guvis divus vārtus un piecas reizes asistējis partneriem.

Citā mačā “Liptovsky Mikulas” (Haralds Egle) viesos tikās ar “Nitra” klubu un piekāpās pagarinājumā ar 4:5.

Egle zaudētāju rindās spēlēja otrajā maiņā un atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs 20 pavadītajās minūtēs uz ledus izdarīja divus metienus, uzvarēja piecos no 13 iemetieniem, kā arī nopelnīja koeficentu “+1”.

Uzbrucējs šosezon 42 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis 24 reizes rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky“ viesos tikās ar Trenčinas “Dukla” un piedzīvoja zaudējumu ar 2:4.