Daugaviņš un Bindulis cīnās varonīgi, taču “Dukla” izstājas no Slovākijas Play-off (VIDEO)

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas izslēgšanas spēļu pusfināla sestajā spēlē Latvijas hokejistu Kaspara Daugaviņa un Kristofera Binduļa pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” komanda ar rezultātu 3:4 (0:0, 0:2, 3:1, 0:1) viesos papildlaikā piekāpās “HK Nitra” vienībai.

Daugaviņš uz laukuma pavadīja 28 minūtes un 57 sekundes, guva vārtus, atdeva rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 66,67% iemetienu, kā arī no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Tikmēr Bindulis 23 minūtēs un 49 sekundēs tika pie vārtu guvuma, atdeva rezultatīvu piespēli, divreiz meta pa vārtiem un atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Regulārajā sezonā Daugaviņš 47 spēlēs nopelnīja 54 punktus (11+43), kam 11 Play-off mačos viņš pievienoja 11 punktus (5+6).

Bindulis 32 regulārās sezonas cīņās izcēlās ar septiņiem punktiem (2+5), taču 11 izslēgšanas spēlēs viņš nopelnīja četrus punktus (1+3).

“HK Nitra” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-2.