Daugaviņš uguņo uzvarā pret pastarīti, Mamčics pabeidz sezonu ar neveiksmi

Kaspars Daugaviņš, hokejazinas.com

Kaspars Daugaviņš | Foto: Tomáš Feigl, Mihalovčes "Dukla"

Slovākijas Ekstralīgas šovakar pēdējā regulārās sezonas spēļu dienā laukumā devās trīs Latvijas hokejisti.

Kaspara Daugaviņa un Kristofera Binduļa pārstāvētā komanda Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 5:2 (2:1, 2:1, 1:0) viesos apspēlēja “HC 19 Humenne”.

Daugaviņš izcēlās ar vārtu guvumu un divām rezultatīvām piespēlēm. Uzbrucējs nospēlētajās 23:25 minūtēs veica trīs metienus pa vārtiem un noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Bindulis teju 19 minūtēs ar neko ievērības cienīgu neizcēlās.

Šosezon Daugaviņš 47 spēlēs sakrājis 54 (11+43) punktus, bet Bindulis 32 cīņās izcēlies ar septiņiem punktiem (2+5).

“Dukla” ar 90 punktiem 50 mačos atrodas otrajā vietā līgā. Latviešu pārstāvētā komanda kvalificējusies otrajai Play-off kārtai, kurā spēkosies ar astotdaļfināla pāra “Nitra” – Trenčīnas “Dukla” uzvarētāju.

Citā mačā Haralda Egles “Liptovsky Mikulaš“ ar 2:5 (1:2, 1:1, 0:2) zaudēja Bratislavas “Slovan”.

Egle pirmoreiz sezonā palika ārpus pieteikuma.

Uzbrucējs šosezon 49 cīņās nopelnījis 39 (11+28) punktus.

“Liptovsky Mikulaš” ar 64 punktiem 50 mačos ierindojas desmitajā pozīcijā līgā. Egles komanda spēkosies 1/8 finālā pret “HKM Zvolen”. Sērijas pirmā spēle paredzēta 11. martā.

Visbeidzot aizsarga Roberta Mamčica “Nove Zamky“ ar rezultātu 4:5 (1:0, 2:3, 1:2) piekāpās “HKM Zvolen”.

Mamčics uz ledus pavadītajās 18 minūtēs un 49 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem.

Aizsargs šosezon 45 spēlēs ticis pie 26 (7+19) punktiem.

“Nove Zamky” ar 58 punktiem 50 cīņās ierindojas 11. vietā līgā. Mamčica vienībai sezona noslēgusies.