Daugaviņš uguņo uzvarā pret pastarīti, Mamčics pabeidz sezonu ar neveiksmi

Slovākijas Ekstralīgas šovakar pēdējā regulārās sezonas spēļu dienā laukumā devās trīs Latvijas hokejisti.

Kaspara Daugaviņa un Kristofera Binduļa pārstāvētā komanda Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 5:2 (2:1, 2:1, 1:0) viesos apspēlēja “HC 19 Humenne”.

Daugaviņš izcēlās ar vārtu guvumu un divām rezultatīvām piespēlēm. Uzbrucējs nospēlētajās 23:25 minūtēs veica trīs metienus pa vārtiem un noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Bindulis teju 19 minūtēs ar neko ievērības cienīgu neizcēlās.

Šosezon Daugaviņš 47 spēlēs sakrājis 54 (11+43) punktus, bet Bindulis 32 cīņās izcēlies ar septiņiem punktiem (2+5).

“Dukla” ar 90 punktiem 50 mačos atrodas otrajā vietā līgā. Latviešu pārstāvētā komanda kvalificējusies otrajai Play-off kārtai, kurā spēkosies ar astotdaļfināla pāra “Nitra” – Trenčīnas “Dukla” uzvarētāju.

Citā mačā Haralda Egles “Liptovsky Mikulaš“ ar 2:5 (1:2, 1:1, 0:2) zaudēja Bratislavas “Slovan”.

Egle pirmoreiz sezonā palika ārpus pieteikuma.

Uzbrucējs šosezon 49 cīņās nopelnījis 39 (11+28) punktus.

“Liptovsky Mikulaš” ar 64 punktiem 50 mačos ierindojas desmitajā pozīcijā līgā. Egles komanda spēkosies 1/8 finālā pret “HKM Zvolen”. Sērijas pirmā spēle paredzēta 11. martā.

Visbeidzot aizsarga Roberta Mamčica “Nove Zamky“ ar rezultātu 4:5 (1:0, 2:3, 1:2) piekāpās “HKM Zvolen”.

Mamčics uz ledus pavadītajās 18 minūtēs un 49 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem.

Aizsargs šosezon 45 spēlēs ticis pie 26 (7+19) punktiem.

“Nove Zamky” ar 58 punktiem 50 cīņās ierindojas 11. vietā līgā. Mamčica vienībai sezona noslēgusies.