Daugaviņš uguņo, ”Dukla” otro vakaru pēc kārtas gūst piecus vārtus (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš šovakar izcēlās ar trīs rezultatīvām piespēlēm Slovākijas Ekstralīgas ceturtdaļfināla otrajā spēlē, palīdzot Mihalovčes “Dukla”, ko pārstāv arī aizsargs Kristofers Bindulis, mājās ar 5:1 (1:1, 2:0, 2:0) sakaut “HKM Zvolen” un sērijā panākt 2-0.

Pieredzējušais Daugaviņš devītajā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Dukla” pirmajā vārtu guvumā. Latvijas izlases uzbrucējs 37. minūtē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli arī komandas trešajos vārtos, bet desmit sekundes pirms spēles beigu sirēnas asistēja arī “Dukla” pēdējā vārtu guvumā.

Daugaviņš 20 minūtēs un 28 sekundēs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, zaudēja savā vienīgajā iemetienā un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+3”.

Uzbrucējs regulārajā čempionātā 47 spēlēs guva 11 vārtus un atdeva 43 rezultatīvas piespēles, bet divos Play-off mačos ticis pie trīs (0+3) punktiem.

Tikmēr Bindulis uz ledus pavadīja 22 minūtes un 31 sekundi, divreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Aizsargs regulārajā sezonā 32 spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un piecām rezultatīvām piespēlēm, bet divos Play-off mačos palicis bez punktiem.

Sērijas trešā spēle paredzēta 24. martā, plkst. 19:00. Tā norisināsies “HKM Zvolen” mājvietā. Sērija tiks aizvadīta līdz kādas komandas četrām uzvarām.

Autors: Rainers Rogs