Daugaviņš: Šī ir grūtākā līga, kurā esmu līdz šim spēlējis

Latvijas izlases un Slovākijas Ekstralīgas kluba Mihalovčes “Dukla” uzbrucējs Kaspars Daugaviņš intervijā laikrakstam ”Latvijas Avīze” pastāstījis par savām sajūtām pēc pievienošanās Latvijas valstsvienībai un spēlēšanu Slovākijā.

“Vienmēr patīkami sezonas laikā satikt džekus, būt starp savējiem, savā vidē mājās. Tagad var just, ka visiem ir lielāka ticība un pārliecība, gribam spēlēt vēl labāk,” atklāja pieredzējušais uzbrucējs. ”Gribēju spēlēt šajā pārbaudes turnīrā un, kad piezvanīja Harijs Vītoliņš un piedāvāja, bez minstināšanās piekritu. Treneri gribēja, lai šajā turnīrā esam diezgan jaudīgā sastāvā, taču ir arī tā, ka visi raujas uz izlasi, jo nav vairs tie laiki, kad kaut kas kādam ir garantēts, ir jācīnās arī par savu vietu komandā.”

35 gadus vecais Daugaviņš šosezon pārstāv Slovākijas Ekstralīgas klubu Mihalovčes “Dukla”. Tā rindās Latvijas izlases uzbrucējs 25 spēlēs izcēlies ar sešiem precīziem metieniem un 19 rezultatīvām piespēlēm. Daugaviņš ar 25 sakrātiem punktiem šobrīd ir “Dukla” otrais rezultatīvākais spēlētājs, bet līgas labāko bombardieru sarakstā ieņem 16. pozīciju.

”Šī ir grūtākā līga, kurā esmu līdz šim spēlējis. Individuālā meistarība spēlētājiem nav tik augsta, kā bijusi citur, taču viņi to aizstāj ar nepiekāpīgu, netīru, fizisku, ātru un haotisku hokeju. Visas spēles ir tādas, ka līdz galam nesapratīsi, kas notiek laukumā,” atzina Daugaviņš. ”Visu laiku ir jāšancē un jācīnās, jo pēkšņi viss var ātri mainīties. Tur priekšroka ir ātrumam, agresīvai un pat netīrai spēlei, nevis taktiskajiem risinājumiem un gudrajam hokejam. Nācās pielāgoties. Pēdējā laikā gan komanda spēlēja labi, gan pašam individuāli gāja diezgan labi, tātad esmu atkodis, kā tur jāspēlē.”

Latvijas izlase šovakar, plkst. 19.00 tiekoties ar Norvēģijas valstsvienību, uzsāks dalību Bratislavā notiekošajā “Kaufland Cup” turnīrā. Rītvakar plkst. 19.00 mūsu hokejisti tiksies ar turnīra mājinieci Slovākiju. Abas spēles būs redzamas tiešraidē TV6 kanālā un GO3 platformā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Latvijas Avīze

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)