Daugaviņš rezultatīvs “Roosters” sausajā panākumā

Šovakar Vācijas hokeja līgas (DEL) mačā Latvijas uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas “Roosters” komanda ar rezultātu 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) viesos uzvarēja Manheimas “Adler” vienību.

Daugaviņš šajā spēlē uz ledus pavadīja 16 minūtes un 45 sekundes, izcēlās ar rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 75% iemetienu, kā arī laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda 15. minūtē bijušais Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Emīls Puarjē atklāja mača rezultātu, bet vien 12 sekundes vēlāk Macieks Rutkovskis dubultoja “Roosters” pārsvaru.

Otrajā periodā komandas vārtus neguva, bet Kristofers Brauns 48 sekundes pirms pamatlaika beigām pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos vārtos.

Šosezon 49 spēlēs Daugaviņš izcēlies ar 18 vārtu guvumiem un 22 rezultatīvām piespēlēm.

“Roosters” šajā sezonā 49 cīņās guvuši 68 punktus un ierindojas 11. vietā līgā.