Daugaviņš Popradas turnīrā atdod divas rezultatīvas piespēles (VIDEO)

Šovakar Slovākijas pilsētā Popradā turpinājās “Tatru kausa” izcīņa, kurā otro spēli aizvadīja Kaspara Daugaviņa un Renāra Krastenberga pārstāvētā Mihalovčes “Dukla”.

“Dukla” hokejisti šodien ar rezultātu 5:3 pārspēja HK “Poprad” komandu.

Daugaviņš aizvadītajā mačā spēlēja pirmajā maiņā un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Uzbrucējs asistēja pirmā perioda 16. minūtē, kad tika gūti vārti vairākumā, bet otro piespēli atdeva otrās trešdaļas 12. minūtē, kad arī tika realizēts vairākums.

Savukārt Krastenbergs arī bija pirmās maiņas uzbrucējs, taču palika bez rezultativitātes punktiem.

Agādināsim, ka piektdien turnīra pirmajā dienā “Dukla” hokejisti ar rezultātu 2:3 piekāpās “Košice” klubam.

Treši spēli turnīrā “Dukla” hokejisti aizvadīs svētdien, kad tiksies ar “Liptovsky Mikulaš” klubu.