Daugaviņš piespēlē uzvaras vārtos papildlaikā, Eglem uzvara latviešu derbijā

Šovakar Latvijas hokejistu Kaspara Daugaviņa un Kristofera Binduļa pārstāvētā Slovākijas Ekstralīgas komanda Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 1:0) mājās papildlaikā apspēlēja “HK Poprad” vienību.

Daugaviņš uz laukuma pavadīja 31 (!!!) minūti un 35 sekundes, atdeva rezultatīvu piespēli uzvaras vārtos papildlaikā, divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 33,3% iemetienu, kā arī no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bindulis 22 minūtēs un 21 sekundē vienreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon Daugaviņš 45 spēlēs nopelnījis 48 punktus (10+38), bet Bindulis 30 cīņās izcēlies ar septiņiem punktiem (2+5).

“Dukla” ar 84 punktiem 47 mačos atrodas otrajā vietā līgā.

Nākamā spēle latviešu pārstāvētajam klubam paredzēta 1. martā viesos plkst. 19:00 pret Roberta Mamčica “Nove Zamky” vienību.

Citā mačā Haralda EglesLiptovsky Mikulaš“ klubs ar rezultātu 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) mājās uzveica Roberta MamčicaNove Zamky“ komandu.

Egle 13 minūtēs un 33 sekundēs atdeva divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 33,3% iemetienu, kā arī pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon 47 cīņās nopelnījis 38 punktus (11+27), bet “Liptovsky Mikulaš” ar 64 punktiem 47 mačos ierindojas desmitajā pozīcijā līgā.

Egles komanda sezonu turpinās 1. martā izbraukumā plkst. 19:00 pret “HC 19 Humenne”.

Tikmēr Mamčics 19 minūtēs un 59 sekundēs trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs šosezon 42 spēlēs ticis pie 26 punktiem (7+19), bet “Nove Zamky” ar 55 punktiem 47 cīņās ierindojas 11. vietā līgā.

Nākamā spēle Mamčica vienībai paredzēta 1. martā mājās plkst. 19:00 pret Kaspara Daugaviņa un Kristofera Binduļa Mihalovčes “Dukla”.