3 X 100% BEZRISKA LIKMES
Saņemt

Daugaviņš: Svarīgi, ka ir treneru un partneru uzticība

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs Kaspars Daugaviņš sarunā ar portālu ”La.lv” atskatījies uz savu individuāli veiksmīgo sezonas sākumu Vācijas augstākajā hokeja līgā (DEL) un dalījies ar saviem iespaidiem par Latvijas izlases parādīto sniegumu novembrī aizvadītajās pārbaudes spēlēs.

”Jā, nav slikti, bet teikšu kā ir, veiksme arī stāv man blakām un šis tas ieskrien ar tās palīdzību,” norādīja Daugaviņš, kurš šosezon Izerlonas ”Roosters” rindās 20 spēlēs ir nopelnījis 19 (10+9) rezultativitātes punktus. ”Galvenais, ka mēs esam atraduši kopīgu valodu ar partneriem. Spēlējam arvien stabilāk. Vienmēr jau gribas vēl labāk, arī uzlabot savu spēli. Svarīgi, ka ir treneru un partneru uzticība, un, kā saka, tad jau lēnā garā uz priekšu.”

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!

Pieredzējušais uzbrucējs atklāja, ka Vācijā esot spēlēt grūtāk nekā Šveicē, kur aizvadīja iepriekšējo sezonu. ”Lielos vilcienos hokejs ir līdzīgs – ātrs un fizisks. Vācijā spēlēt gan ir sarežģītāk, jo Šveicē vidējais spēlētāju līmenis tomēr ir augstāks, līdz ar to spēle arī tehniskāka. Vācijā liela daļa spēlētāju ir amerikāņi un kanādieši, jo katrā komandā var spēlēt desmit ārzemnieki, neskaitot tos, kam ir Vācijas pases. Tāpēc hokejs ir ātrs, agresīvs, brīžiem haotisks, mazāk domāšanas vairāk skriešanas un darīšanas. Tas atsit atmiņā manus laikus Amerikas Hokeja līgā (AHL) – ātrs, fizisks hokejs, kurā jāspēj sevi parādīt.”

Tāpat Daugaviņš dalījās ar saviem iespaidiem par Latvijas izlases parādīto sniegumu novembrī aizvadītajos pārbaudes mačos Norvēģijā. ”Tobrīd biju Latvijā, jo mums bija pārtraukums čempionātā. Abas spēles redzēju televīzijā. Man patika, puiši labi spēlēja, prieks par līderiem, kas sameta golus. Pēc tam parunāju arī ar Lauri Dārziņu, kā viņam patika trenera amatā. Cenšos sekot visam līdzi, kas notiek Latvijas hokejā.”

Autors: Rainers Rogs Avots: La.lv

 • 5/5
  Bonuss
  SPORTA IEPAZĪŠANĀS BONUSS LĪDZ 165€ BEZMAKSAS LIKMĒS
 • 5/5
  Bonuss
  3 X 100% BEZRISKA LIKMES
 • 5/5
  Bonuss
  75€ BONUSA LIKME
Komentāri (0)