Daugaviņš pagarina rezultatīvo sēriju, Indrašis asistē uzvaras vārtos

Vācijas hokeja līgā (DEL) pie rezultativitātes punktiem tika Latvijas hokejisti Kaspars Daugaviņš un Miks Indrašis.

Daugaviņš guva vārtus Izerlonas “Rooster” uzvarā pār Štraubingas “Tigers” ar 4:1 (0:0, 2:0, 2:1). Daugaviņš pārspēja pretinieku otrā perioda 8. minūtē, atklājot mača rezultātu. Vēlāk Daugaviņš asistēja komandas trešajos vārtos.

Mača gaitā Daugaviņš veica divus metienus pa vārtiem, uzvarēja divus no četriem iemetieniem un pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”, nospēlētās 22:09 minūtēs.

Daugaviņš pie punktiem ticis jau septiņās spēlēs pēc kārtas. Šosezon viņa kontā 15 (7+8) punkti 13 spēlēs.

Mika Indraša pārstāvētā Šveningeras “Wild Wings” apspēlēja Minhenes “Red Bull” ar 4:1 (0:0, 2:1, 2:0). Indrašis asistēja abos vārtos, kas tika gūti 3. periodā.

Indrašis 15:37 minūtēs uz ledus veica vienu metienu pa vārtiem un pabeidza spēlu ar neitrālu lietderību.

Šosezon 14 mačos Indrašis nav guvis nevienus vārtus, taču ir atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.