Daugaviņš neapturams Vācijā, rezultatīvs arī Indrašis

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš šovakar izcēlās ar četriem rezultativitātes punktiem Vācijas augstākajā hokeja līgā (DEL). Tāpat ar rezultatīvu sniegumu atzīmējās arī Miks Indrašis.

Daugaviņš, izceļoties ar četrām rezultatīvām piespēlēm, palīdzēja Izerlonas ”Roosters” mājās ar 7:1 (3:0, 2:1, 2:0) sagraut Bītigheimas-Bīzingenas ”Steelers”.

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs rezultatīvi asistēja komandas pirmajos, trešajos, sestajos un septītajos gūtajos vārtos. Daugaviņš atzīmējās ar rezultatīvu sniegumu jau piektajā mačā pēc kārtas. Šosezon 11 spēlēs viņš ir nopelnījis 12 (5+7) punktus.

Daugaviņš šovakar laukumā pavadīja 17 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja vienā no trijiem (33,33%) iemetieniem un nopelnīja lielisku lietderības koeficientu +3.

Citā mačā Mika Indraša pārstāvētā Šveningeras ”Wild Wings” savā laukumā ar 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) piekāpās Fištaunas ”Pinguins”.

Indrašis, spēlējot skaitliskajā vairākumā, 33. minūtē asistēja komandas vienīgajā vārtu guvumā. Šosezon 12 mačos viņš nav guvis nevienus vārtus, taču ir atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

Latvijas izlases uzbrucējs šovakar nospēlēja 21 minūti un 48 sekundes, nevienu reizi nemetot pa pretinieku vārtiem, zaudējot vienīgajā iemetienā un spēli noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL