Daugaviņš iemet mazākumā un tiek pie diviem punktiem, rezultatīvi arī Mamčics un Egle

Latvijas izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Slovākijas Ekstralīgā. Tāpat rezultatīvi Slovākijā bija arī aizsargs Roberts Mamčics un uzbrucējs Haralds Egle.

Daugaviņa, Kristofera Binduļa un Patrika Zabusova pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” viesos ar 3:1 (0:0, 0:0, 3:1) pārspēja Vitālija Pavlova pārstāvēto “HC 19 Humenne”.

Pieredzējušais Daugaviņš 42. minūtē, izceļoties skaitliskajā mazākumā, atklāja mača rezultātu, bet 58. minūtē asistēja viesu pēdējā vārtu guvumā.

Daugaviņš 18 minūtēs un vienā sekundē izdarīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Uzbrucējs šosezon 21 spēlē guvis piecus vārtus un izdarījis 14 rezultatīvas piespēles.

Bindulis laukumā pavadīja 17 minūtes un 44 sekundes, izpelnoties divas soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs desmit mačos atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli.

Savukārt Zabusovs savainojuma dēļ nedevās laukumā.

Uzbrucējs šosezon vienīgajā “Dukla” sastāvā aizvadītajā spēlē izcēlās ar diviem precīziem metieniem.

Arī Pavlovs nebija pieteikts mačam.

Uzbrucējs 14 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

“Dukla” ar 33 punktiem 22 mačos ieņem ceturto vietu līgā, bet “HC 19 Humenne” ar 18 punktiem 22 spēlēs ierindojas pēdējā pozīcijā 12 komandu konkurencē.

Latviešu pārstāvētā “Dukla” 1. decembrī plkst. 19:00 savā laukumā uzņems Bratislavas ”Slovan”. Savukārt “HC 19 Humenne” 1. decembrī plkst. 19:00 mājās tiksies ar HK ”Košice”.

Haralda Egles pārstāvētā “Liptovsky Mikulas” mājās ar 4:2 (2:1, 2:1, 0:0) apspēlēja Bratislavas ”Slovan”.

Latvijas hokejists astotajā minūtē asistēja “Liptovsky Mikulas” otrajā vārtu guvumā.

Egle 17 minūtēs un 20 sekundēs izpildīja trīs metienus, uzvarēja vien sešos no 23 (26,09%) iemetieniem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Uzbrucējs šosezon 22 spēlēs izcēlies ar sešiem precīziem metieniem un 15 rezultatīvām piespēlēm.

“Liptovsky Mikulas” ar 30 punktiem 22 mačos atrodas devītajā vietā.

Egles pārstāvētā komanda 1. decembrī plkst 19:00 savā laukumā uzņems “Zvolen”.

Savukārt Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky“ savā laukumā ar 2:5 (0:2, 1:2, 1:1) piekāpās “Zvolen”.

Latvijas hokejists 35. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, atzīmējās ar rezultatīvu piespēli “Nove Zamky“ pirmajos vārtos.

Mamčics uz ledus atradās 23 minūtes un 55 sekundes, trīsreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Aizsargs 19 spēlēs guvis četrus vārtus un izdarījis deviņas rezultatīvas piespēles.

“Nove Zamky“ ar 31 punktu 22 mačos ieņem septīto pozīciju.

Mamčica pārstāvētais klubs 1. decembrī plkst. 19:00 mājās krustos nūjas ar “Spisska Nova Ves”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hockeyslovakia.sk