Daugaviņš aktīvi dala piespēles, Eglem un Mamčicam vairāki metieni

Slovākijas Ekstralīgas spēlēs šovakar laukumā devās seši Latvijas hokejisti.

Mihalovčes “Dukla” ar Kasparu Daugaviņu un Patriku Zabusovu, bet bez Kristofera Binduļa ierindā ar rezultātu 6:4 (1:1, 2:3, 3:0) apspēlēja “HC 05 Banska Bystrica”.

Daugaviņš atzīmējās ar trīs rezultatīvām piespēlēm, asistējot komandas otrajos, trešajos un ceturtajos vārtos. Laukumā uzbrucējs pavadīja 19:40 minūtes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja vienu no diviem iemetieniem un pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Zabusovs spēlēja trešajā maiņā, 11:51 minūtēs izcēlās ar trīs metieniem, divām soda minūtēm un negatīvu lietderību “-1”.

Daugaviņš 32 spēlēs sakrājis 34 (8+26) punktus, Zabusovs astoņos mačos “Dukla” sastāvā izcēlies ar trīs vārtiem, bet Bindulis 20 mačos guvis vienus vārtus un atdevis četras piespēles.

“Dukla” ar 58 punktiem 34 spēlēs turnīra tabulā ieņem trešo vietu. Trīs latviešu komanda nākamo maču aizvadīs 14. janvārī pret “HK Poprad”.

Haralda Egles pārstāvētā “Liptovsky Mikulas” mājās ar 1:4 (0:1, 0:1, 1:2) zaudēja “HK Poprad”.

Egle nospēlētajās 20 minūtēs un trīs sekundēs četras reizes meta pa vārtiem, saņēma divu minūšu noraidījumu, uzvarēja četrus no deviņiem iemetieniem un sakrāja negatīvu lietderību “-3”.

Uzbrucējs šosezon 35 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis 22 rezultatīvas piespēles.

“Liptovsky Mikulas” ar 47 punktiem 35 spēlēs ieņem devīto vietu līgā. Nākamā spēle Egles komandai paredzēta 14. janvārī pret Roberta Mamčica “Nove Zamky”.

Tikmēr Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky“ mājās pārspēja “HC 19 Humenne” ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0) bullīšos.

Mamčics veica trīs metienus pa vārtiem uz laukuma pavadītajās 22:25 minūtēs.

Aizsargs 31 spēlē atzīmējies ar pieciem precīziem metieniem un 15 rezultatīvām piespēlēm.

“Nove Zamky” ar 42 punktiem 35 mačos ierindojas vien 11. vietā 12 komandu konkurencē. Mamčica komandai nākamā spēle plānota 14. janvārī pret Haralda Egles “Liptovsky Mikulas”.

Visbeidzot, Latvijas hokejista Nikolaja Jeļisejeva vienība “HKM Zvolen” piekāpās Trenčīnas “Dukla” ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:1).

Jeļisejevs 19:35 minūtēs divreiz meta pa vārtiem.

Šosezon 29 gadus vecais uzbrucējs divos mačos punktus nav guvis.

“HKM Zvolen” ieņem 7. vietu ar 35 spēlēs izcīnītiem 52 punktiem. Jeļisejeva vienība nākamo maču aizvadīs 14. janvārī pret “Košice”.