Daugaviņam vārti un uzvara latviešu derbijā Vācijā (VIDEO)

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Vācijas augstākajā hokeja līgā (DEL) mačā pret Mika Indraša pārstāvēto Šveningeras ”Wild Wings”.

Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas ”Roosters” mājās svinēja panākumu pār ”Wild Wings” ar 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) un izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas.

Pamatlaika priekšpēdējā minūtē Daugaviņš, raidot ripu tukšā pretinieku cietoksnī, guva komandas ceturtos vārtus un pielika mačam treknu punktu – 1:4. Latvijas izlases bijušais hokejists izcēlās ar rezultatīvu sniegumu otrajā spēlē pēc kārtas.

Daugaviņš šovakar laukumā pavadīja 15 minūtes un 31 sekundi, kuras laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja divos no trijiem (66,66%) iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latviešu uzbrucējs šosezon 20 spēlēs ir izcēlies ar desmit vārtu guvumiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Indrašis nospēlēja 17 minūtes un desmit sekundes, vienu reizi metot pa pretinieku vārtiem, uzvarot vienā no trijiem (33,33%) iemetieniem un maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 20 spēlēs nav guvis nevienus vārtus, taču ir atdevis 11 rezultatīvas piespēles.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL