Daugaviņam lielisks sniegums komandas uzvarā

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Vācijas augstākajā hokeja līgā (DEL).

Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas ”Roosters” viesos ar 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) apspēlēja Berlīnes ”Eisbaren” un svinēja otro panākumu pēc kārtas.

Latviešu uzbrucējs kļuva par vienu no uzvaras galvenajiem kaldinātājiem. Daugaviņš 26. minūtē guva komandas uzvaras vārtus, panākot 3:0, bet 55. minūtē skaitliskajā vairākumā asistēja komandas ceturtajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Roosters” nostiprināt pārsvaru – 4:2.

Daugaviņš laukumā pavadīja 13 minūtes un 14 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja divos no diviem (100%) iemetieniem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs šobrīd aizvada lielisku sezonu – Daugaviņš 19 mačos ir izcēlies ar deviņiem vārtu guvumiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

”Roosters” gan neklājas tik labi – Daugaviņa pārstāvētais klubs ar 19 spēlēs izcīnītiem 26 punktiem ieņem tikai 11. vietu 15 komandu konkurencē.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL