Daugaviņam vārti trešajā spēlē pēc kārtas, ”Roosters” piedzīvo neveiksmi svarīgā mačā

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Vācijas hokeja līgā (DEL).

Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas ”Roosters”, spēlējot izbraukumā, papildlaikā ar 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:1) piekāpās Frankfurtes “Lowen”.

Latvijas hokejists 19. minūtē guva komandas pirmos vārtus un tobrīd uz tablo panāca 1:1. Daugaviņš izcēlās ar gūtiem vārtiem jau trešajā spēlē pēc kārtas.

34 gadus vecais Daugaviņš laukumā pavadīja 18 minūtes un desmit sekundes, izpildot divus metienus pa pretinieku vārtiem, zaudējot savā vienīgajā iemetienā un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pieredzējušais latviešu hokejists šosezon 52 spēlēs izcēlies ar 21 vārtu guvumu un 24 rezultatīvām piespēlēm. Daugaviņš ir komandas labākais snaiperis un rezultatīvākais spēlētājs.

”Roosters” ar 70 punktiem 52 mačos ieņem vien 12. vietu 15 komandu konkurencē.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL