Daugaviņam vārti pārliecinošā “Roosters” uzvarā

Vācijas augstākajā hokeja līgā (DEL) lielisku sniegumu turpina demonstrēt Latvijas izlases bijušais uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, kura pārstāvētā Izerlonas ”Roosters” ar 6:1 (3:0, 2:1, 1:0) izbraukumā sagrāva Berlīnes “Eisbaren”.

Daugaviņš izcēlās ar vārtu guvumu pirmā perioda pēdējā minūtē, panākot 3:0.

Uz laukuma Daugaviņš pavadīja 18:48 minūtes, kuru laikā uzvarēja trīs no pieciem iemetieniem, veica vienu metienu pa vārtiem un pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Daugaviņš atzīmējās ar rezultatīvu sniegumu jau sestajā mačā pēc kārtas. Šosezon 12 spēlēs viņš ir nopelnījis 13 (6+7) punktus.

Citā mačā Mika Indraša pārstāvētā Šveningeras “Wild Wings” ar 0:4 zaudēja “ERC Ingolstad”. Indrašis nospēlēja 13 minūtes, uzvarēja vienīgo iemetienu un pabeidza maču ar lietderību “-1”.