Egle uguņo Slovākijā, lielisks sniegums arī Daugaviņam (VIDEO)

Latvijas hokejists Haralds Egle šovakar izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem Slovākijas Ekstralīgā, bet Kaspars Daugaviņš atzīmējās ar precīzu metienu un rezultatīvu piespēli.

Egles pārstāvētā “Liptovsky Mikulas” savā laukumā ar 3:2 (2:0, 0:0, 1:2) uzveica “Spisska Nova Ves”.

Latvijas hokejists piektajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet 54. minūtē, izceļoties otro reizi mačā, guva “Liptovsky Mikulas” uzvaras vārtus.

Egle 18 minūtēs un 12 sekundēs izpildīja piecus(!!!) metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja četros no septiņiem (57,14%) iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs šosezon 41 spēlē guvis desmit vārtus un atdevis 23 reizes rezultatīvas piespēles.

“Liptovsky Mikulas” ar 54 punktiem 41 mačā atrodas desmitajā pozīcijā. Nākamo spēli Egles pārstāvētā komanda aizvadīs 4. februārī, plkst. 18:00 viesojoties pie “Nitra”.

Kaspara Daugaviņa un aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” mājās ar 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) apspēlēja “Zvolen”.

Latvijas izlases kapteinis 12. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, guva “Dukla” otros vārtus, bet 17 sekundes pirms pamatlaika beigām asistēja komandas trešajā vārtu guvumā.

Daugaviņš uz ledus pavadīja 18 minūtes un 52 sekundes, divreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs 39 mačos izcēlies ar desmit precīziem metieniem un 32 rezultatīvām piespēlēm.

Bindulis 20 minūtēs un deviņās sekundēs atzīmējās ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs 24 spēlēs guvis divus vārtus un piecas reizes asistējis partneriem.

“Dukla” ar 70 punktiem 41 mačā ieņem trešo vietu līgā. Nākamo spēli latviešu pārstāvētais klubs aizvadīs 4. februārī, plkst. 17:00 izbraukumā tiekoties ar “Spisska Nova Ves”.

Savukārt aizsarga Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky”  mājās ar 1:5 (0:1, 1:1, 0:3) atzina “Nitra” pārākumu.

Mamčics uz ledus pavadīja 22 minūtes un 37 sekundes, divreiz metot pa vārtiem un laukumu atstājot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Aizsargs 37 mačos izcēlies ar septiņiem precīziem metieniem un 18 rezultatīvām piespēlēm.

“Nove Zamky” ar 49 punktiem 41 spēlē ierindojas 11. vietā 12 komandu konkurencē. Nākamo maču Mamčica pārstāvētais klubs aizvadīs 4. februārī, plkst. 18:00 izbraukumā tiekoties ar Trenčīnas “Dukla”.