Daugaviņam divi punkti, “Dukla” izcīna pirmo uzvaru Slovākijas pusfinālā (VIDEO)

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas izslēgšanas spēļu pusfināla trešajā spēlē Latvijas hokejistu Kaspara Daugaviņa un Kristofera Binduļa pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” komanda ar rezultātu 7:4 (1:2, 1:0, 5:2) viesos apspēlēja “HK Nitra” vienību.

Daugaviņš uz laukuma pavadīja 16 minūtes un 23 sekundes, nopelnīja divas rezultatīvas piespēles, pa pretinieku vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Tikmēr Bindulis 13 minūtēs un 34 sekundēs pa vārtiem nemeta un atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Regulārajā sezonā Daugaviņš 47 spēlēs nopelnīja 54 punktus (11+43), kam astoņos Play-off mačos viņš pievienojis septiņus punktus (2+5).

Bindulis 32 regulārās sezonas cīņās izcēlās ar septiņiem punktiem (2+5), taču astoņos izslēgšanas spēlēs viņš nopelnījis vienu punktu (0+1).

Šobrīd “HK Nitra” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1. Nākamais mačs paredzēts 8. aprīlī “HK Nitra” mājvietā plkst. 19:00.