Daugaviņam 50. punkts sezonā un uzvara pār Egli; Mamčicam zaudējums

Šovakar Latvijas hokejistu Kaspara Daugaviņa un Kristofera Binduļa pārstāvētā Slovākijas Ekstralīgas komanda Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 6:1 (3:0, 1:0, 2:1) mājās apspēlēja Haralda EglesLiptovsky Mikulaš“ vienību.

Daugaviņš uz laukuma pavadīja 22 minūtes un deviņas sekundes, atdeva divas rezultatīvas piespēles, pa pretinieku vārtiem nemeta, uzvarēja 66,67% iemetienu, kā arī no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Bindulis 16 minūtēs un 36 sekundēs pa vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes un atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon Daugaviņš 46 spēlēs nopelnījis 51 punktu (10+41), bet Bindulis 31 cīņā izcēlies ar septiņiem punktiem (2+5).

“Dukla” ar 87 punktiem 49 mačos atrodas otrajā vietā līgā.

Nākamā spēle latviešu pārstāvētajam klubam paredzēta 8. martā viesos plkst. 19:00 pret “HC 19 Humenne” vienību.

Tikmēr Egle 20 minūtēs un 58 sekundēs trīs reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 26,67% iemetienu, kā arī pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Uzbrucējs šosezon 49 cīņās nopelnījis 39 punktus (11+28), bet “Liptovsky Mikulaš” ar 64 punktiem 49 mačos ierindojas desmitajā pozīcijā līgā.

Egles komanda sezonu turpinās 8. martā izbraukumā plkst. 19:00 pret Bratislavas “Slovan”.

Citā mačā Roberta Mamčica “Nove Zamky“ klubs ar rezultātu 2:5 (2:3, 0:0, 0:2) mājās piekāpās Bratislavas “Slovan” komandai.

Mamčics 19 minūtēs un 54 sekundēs vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Aizsargs šosezon 44 spēlēs ticis pie 26 punktiem (7+19), bet “Nove Zamky” ar 58 punktiem 49 cīņās ierindojas 11. vietā līgā.

Nākamā spēle Mamčica vienībai paredzēta 8. martā mājās plkst. 19:00 pret “Zvolen” klubu.