Daugaviņam 49. punkts sezonā; Egle rezultatīvs pret vājāko klubu

Šovakar Latvijas hokejistu Kaspara Daugaviņa un Kristofera Binduļa pārstāvētā Slovākijas Ekstralīgas komanda Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 2:3 izbraukumā piekāpās aizsarga Roberta Mamčica pārstāvētajai “Nove Zamky”.

Aizvadītajā mačā laukuma saimnieki “Nove Zamky” pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar 1:0, bet otrajā trešdaļā panāca 2:0. Trešajā periodā viesi guva divus vārtus, panākot neizšķirtu 2:2, bet divas minūtes pirms trešdaļas beigām mājinieki izrāva uzvaru.

Daugaviņš šaja spēlē bija pirmās maiņas uzbrucējs un atdeva rezultatīvu piespēli pirmo vārtu guvumā. Uzbrucējs laukumā pavadīja 28 minūtes, kuru laikā izdarīja četrus metienus.

Bindulis spēlēja arī pirmajā maiņā, bet punktus nesakrāja. Aizsargs laukumā 22 minūšu laikā izdarīja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficientu “-1”.

Tikmēr Mamčics bija otrās maiņas aizsargs un arī palika bez punktiem. 21 minūtes laikā aizsargam trīs metieni, četras soda minūtes un koeficients “+1”.

Citā mačā Haralda Egles “Liptovsky Mikulaš“ klubs izbraukumā ar rezultātu 3:5 zaudēja līgas vājākajai komandai HC “19 Humenne”.

Egle spēlēja otrajā maiņā un otrajā periodā atdeva rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs laukumā pavadīja 20 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus, uzvarēja vienu no 13 iemetieniem, kā arī nopelnīja koeficientu “-1”.